Darmowy moderowany katalog stron internetowych

Ogólnotematyczny katalog stron

Witamy w jednym z nielicznych już katalogów stron, które są rzeczywiście bezpłatne, a do tego bez obowiązkowych linków zwrotnych oraz innych zobowiązań. Choć nie stosujemy przymusu zamieszczania linków będzie nam miło jeśli jednak zamieścisz taki link na swojej stronie. Pomoże to w rozwoju naszego katalogu bo przyspieszy jego indeksację w wyszukiwarkach, a tym samym wszystkich zawartych w nim stron, między innymi Twojej!

Regulamin katalogu

Darmowy katalog stron bez linków zwrotnych i wzajemnych zobowiązań :)

1. Dodanie wpisów do katalogu jest bezpłatne, nie pobierane są żadne opłaty za dodawanie i utrzymywanie wpisów.

2. Ponieważ dbamy o wysoką jakość Katalogu wpisy podlegają moderacji.

3. O akceptacji lub odrzuceniu zgłaszanych stron decyduje Moderator.

4. Moderator zastrzega sobie prawo do zmian w treści opisu zgłaszanej strony w tym nagłówka.

5. Wpisy mogą być usuwane bez podania przyczyn.

6. Od właścicieli katalogów stron w zamian za dodanie wpisu wymagany jest link zwrotny!

7. Nie są akceptowane strony: erotyczne, hazardowe, rasistowskie, reklamujące: alkohole tytoń, dopalacze, mające charakter spamu lub w jakikolwiek sposób sprzeczne z prawem.

8. Strona musi być w języku polskim, a jej opis zgodny z jej treścią. W katalogu nie ma potrzeby wyszukiwania i przypisywania strony do odpowiedniej kategorii. Stronę można dodać tylko jeden raz.

9. Oprócz wymienionych w punkcie 7 regulaminu przypadków do katalogu z pewnością nie będą dodawane strony: których adres jest aliasem, nieukończone/ będące w budowie, które są przekierowaniem do innych stron, mające charakter krótkich wizytówek lub miernej (w naszej ocenie) jakości.

10. Nie tolerowane są wpisy w subdomenach lub aliasach oferowanych przez niektóre serwisy pozycjonerskie.

11. Zabronione jest wielokrotne dodawanie przekierowań do tej samej strony np. za pomocą aliasów.

12. Zastrzegamy sobie prawo do rezygnacji z prowadzenia katalogu - jego likwidacji bez uprzedzania i informowania o tym użytkowników.

13. Nie udzielamy jakichkolwiek gwarancji, przyjmujesz serwis takim jakim jest.

14. Wszelkie opinie, materiały i komentarze jakie zamieszczane są na dodawanych do katalogu stronach reprezentują wyłącznie poglądy osób będących ich twórcami lub właścicielami, a nie poglądy osób zarządzających tym katalogiem.

15.Zastrzegamy sobie prawo do zamieszczania zgłoszonych do naszego katalogu stron także w innych należących do nas katalogach, bez informowania o tym fakcie kogokolwiek .

16. Przez dodanie wpisu do naszego katalogu Użytkownik potwierdza akceptację regulaminu jak i wszelkich powstałych w nim późniejszych modyfikacji, polityki prywatności oraz przyjął do wiadomości zasady dotyczące stosowania przez nas plików cookies.

Wizyty robotów | Google 261 | Yahoo! 5
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2016 www.bikerider.pl